Серіал Гра Долі Серіал Гра Долі
СЕРІАЛ   ЗБІРКИ  

Творча група серіалу "Гра долі"

Збірка № 21 : Українські літератори кінець ХІХ – початок ХХ ст. №2

Назва фільму Зміст Тривалість
Ольга Кобилянська. Частина 1 Видатна українська письменниця Ольга Кобилянська народилася на південній Буковині. З юних років відчула потяг до писання. хоча не мала належної освіти. Вона рано відчула обов’язок доглядати хворих батьків і займатися домашнім господарством. Мріяла про власну сім’ю, але часто розчаровувалась, адже чоловіки остерігалися надто розумної дівчини. 14 хв. 22 сек.
Ольга Кобилянська. Частина 2 Ольга Кобилянська перебирається разом батьками на помешкання до міста Чернівців, де вона потрапляє в коло культурної інтелігенції. Тут починається літературна кар’єра Ольги. Зустріч з літературним критиком Осипом Маковеєи багато важила в житті письменниці. 16 хв. 22 сек.
Ольга Кобилянська. Частина 3 Літературна кар’єра О. Кобилянської розвивалася доволі успішно, вона спілкувалась з В.Стефаником, їздила до Києва, де познайомилась з Лесею Українкою. В особистому житті Ольга була самотньою, особливо,коли О.Маковей поїхав до Львова. Однак вона зробила все, щоб повернути Маковея до Чернівців. 14 хв. 52 сек.
Ольга Кобилянська. Частина 4 На початку ХХ століття О. Кобилянська вже була відомою письменницею. У цей час до неї в Чернівці приїздить Леся Українка. Після від’їзду Лесі Ольга марно намагається привернути Осипа Маковея. Однак вони розлучаються. 15 хв. 2 сек.
Ольга Кобилянська. Частина 5 Після розлучення з Осипом Маковеєм Ольга Кобилянська продовжує активно працювати в літературі. Та на неї звалюються біди: її хвороба і смерть її рідних. Потім настає війна. Все життя Кобилянська прожила в Чернівцях та пронесла крізь роки любов до рідного краю. І любов до єдиного коханого чоловіка – О.Маковея. 16 хв. 43 сек.

<< Повернутись до повного переліку збірокНаписати адміністратору сайта