Серіал Гра Долі Серіал Гра Долі
СЕРІАЛ   ЗБІРКИ  

Творча група серіалу "Гра долі"

Збірка № 20 : Європейська ідентичність України

Назва фільму Зміст Тривалість
Кохання, дароване зірками. Частина 1 Видатний музикант Ференц Ліст народився в Угорщині, навчався у Франції, а гастролював по всій Європі. Молодий і гарний піаніст полонив серця багатьох його прихильниць. Проте справжнє кохання він знайшов в Україні під час виступів на Контрактовому ярмарку. Це була Кароліна Іванівська-Вітґенштейн. 14 хв. 5 сек.
Кохання, дароване зірками. Частина 2 Ференц Ліст перебував в Україні майже рік. Він гастролював в різних містах. Кожного разу після розлуки повертався у маєток своєї коханої Кароліни на Поділлі. Закохані прагнули одержати розлучення Кароліни з її чоловіком – Миколою Сайнт-Вітгінштейном. Але родина Кароліни була незадоволена її стосунками з музикантом 13 хв. 5 сек.
Кохання, дароване зірками. Частина 3 Ференц Ліст готувався до зустрічі з Кароліною у Веймарі. Проте її рідня була категорично проти стосунків із музикантом. І Кароліна таємно перетинає кордон разом із дочкою. Ворота в Європу закрилися за нею назавжди. 12 років закохані домагалися дозволу на новий шлюб. Однак мрії Ліста і Кароліни так і не здійснилися. Так завершився роман Ференца і Кароліни. 13 хв. 0 сек.

<< Повернутись до повного переліку збірокНаписати адміністратору сайта