Серіал Гра Долі Серіал Гра Долі
СЕРІАЛ   ЗБІРКИ  

Творча група серіалу "Гра долі"

Збірка № 18 : Український гетьман XVIІ ст.

Назва фільму Зміст Тривалість
Богдан Хмельницький. Частина 1 У грудні 1595 року в родині шляхтича Михайла Хмеля народився син Богдан. Його дитинство і юність проходили в Братській школі і в єзуїтській колегії. А закінчилось навчання – на Запорозькій січі. Перші кроки сотника Богдана Хмельницького у військових походах і його одруження з Ганною Сомко. 15 хв. 12 сек.
Богдан Хмельницький. Частина 2 1638 року Хмельницького обрали писарем війська запорозького. І невдовзі він разом із козаками виконує надзвичайне доручення польського короля – воює на козацьких чайках проти турецького султана. Під час цієї військової експедиції Хмельницький визволяє прекрасну полонянку. У житті Богдана з’являється красуня Гелена. 15 хв. 8 сек.
Богдан Хмельницький. Частина 3 Згодом король Польщі знову кличе Хмельницького до Варшави і доручає йому очолити нову кампанію проти турків. Із Варшави Богдан забирає Гелену і привозить її як дочку у С'уботів до своєї родини. 15 хв. 9 сек.
Богдан Хмельницький. Частина 4 Майже десять років дружина Богдана Хмельницького лежала хвора, прикута до ліжка. Дітей доглядала Ганна Золотаренко. Дні пані Хмельницької догорали, і невдовзі вона померла, а Богдан рік тримав жалобу по дружині. Але красуня Гелена поступово зайняла місце Ганни Хмельницької і витіснила з хутора Ганну Золотаренко. 15 хв. 0 сек.
Богдан Хмельницький. Частина 5 Під час одного з військових походів Богдана Хмельницького на його хутір Суботів напали найманці польського підстарости Чаплинського. Коли Богдан повернувся, він побачив, що сина вбито, Гелену забрано в полон, а хутір зруйнований. Але ні суд, ні король не відстояли його права. Хмельницький починає готуватися до повстання і дістає на це благословення митрополита Петра Могили. 15 хв. 24 сек.

<< Повернутись до повного переліку збірокНаписати адміністратору сайта